Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

autobog

  1. Miki98

    Дали можам да креирам страна слична како time.mk на друг јазик како WordPress?

    Здраво ит другари Се здогледав во страницата на time.mk,и не знам на кој јазик е правена,не е во WordPress,планирам да направам нова страница за електрични уреди и струја и останати работи да има во страницата,врзана со rss feed autoblog. Најголемиот проблем е што се плашам од adsense,и во тек...
На врв Дно