Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

audioquest

 1. Isoacoustic Aperta

  Isoacoustic Aperta

  Да се ослободам од уште малку опрема: Isoacoustic Aperta Subwoofer Isolation - 100 85eur Дел од опремата со Schiitот беше, така да и ова ќе оди. Одлично сочувани и доаѓаат со оригинално пакување.
 2. Schiit Bifrost DAC

  Schiit Bifrost DAC

  Да се ослободам малку од опрема: Schiit Bifrost DAC - 650 590eur Audioquest Mackenzie XLR 0,5m - 250eur Audioquest Cinnamon Coax и Type C to Type B USB2.0 - 50eur парче, 100eur за двата Прв корисник, како нов e. Го земав пред неколку месеци, можеби година стигна веќе. Доаѓаат со целосно...
На врв Дно