Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

audio to text

  1. gokica

    audio to text сервис

    Другари, кажете некој добар сервис кој може да конвертира аудио (или видео) во текст. Пробав со google cloud audio to text API ама ова е многу комплицирано за мене. Имам три фајлови кои сакам да ги конвертирам. Секој по пола саат до 45 минути. Благодарам
На врв Дно