Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

audeze

  1. Нема Слика

    Audeze Maxwell + Wicked Cushions

    Продавам Audeze Maxwell PS/PC edition со Wicked Cushion Freeze pads. Слушалките се нарачани од Audeze UK на 19 Октомври, перничињата директно од WC. Слушалките се спектакуларни за музика и за игри, ги продавам бидејки не сум навикнат на Closed Back слушалки и ми пречи пасивната изолација од...
На врв Дно