Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

atx

  1. Matrexx 55 Mesh

    Matrexx 55 Mesh

    Поздрав, Го огласувам куќиштево за продажба, купено од Нексио пред некоја недела две, скоро се е фабрички исто вклучувајќи ја и кутијата, освен од плеховите за PCI-E карти се извадени две и не се враќаат назад бидејќи се од лим (само се кршат/сечат и не се враќаат назад). Слики се прикачени за...
На врв Дно