Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

atx case

 1. Matrexx 55 Mesh

  Matrexx 55 Mesh

  Поздрав, Го огласувам куќиштево за продажба, купено од Нексио пред некоја недела две, скоро се е фабрички исто вклучувајќи ја и кутијата, освен од плеховите за PCI-E карти се извадени две и не се враќаат назад бидејќи се од лим (само се кршат/сечат и не се враќаат назад). Слики се прикачени за...
 2. Нема Слика

  Купувам добро куќиште- Да собира АТХ

  Пуштете понуди ако имате нешто како Лиан ли Мини, О11, Ланкул, или слично
 3. Нема Слика

  Продавам: Cpu,RAM и Куќиште

  Продавам : Cpu: Intel i5-4570 3,2ghz lga 1550 (2400den) RAM: HyperX Beast 8 GB (2 x 4 GB) DDR3 1600 MHz(1000den) Case: Cooler Master HAF 922(1200den) Цените се фиксни и не праќам по карго(само Скопје)
 4. ATX case Deepcool Matrexx 55 со 2x GS 120mm fans

  ATX case Deepcool Matrexx 55 со 2x GS 120mm fans

  Куќиште Deepcool Matrexx 55 купено во 2020 од Анхоч, како ново без никакви траги од користење. Доаѓа заедно со сите кабли за вградениот RGB контролер, штрафови и standoffs. Со куќиштето следуваат и два Deepcool GS 120mm вентилатори купени исто од Анхоч.
На врв Дно