• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

atomic

  1. -Ata-

    Atomic Pi

    Продавам два нови Atomic Pi уреди, по 40е (вкупно 80е, толку ми фати со се транспорт) нема гаранција
На врв Дно