• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

athlon 64

  1. B

    Менувам некој да понуди замена или некој денар за историскиве примероци?

    Ram za laptop: 1.5gb ddr2 i edna plocka ddr 3 1gb Procesori: Amd athlon 64 x2 Celeron 2.66ghz Celeron D 2.40ghz Amd athlon 64 Ram: 3 plocki 128mb ddr1 1 plocka 1gb ddr2 2 plocki 256mb ddr2 понудете и некој денар (или денар e многу за овие).
На врв Дно