• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

asus zenpad 8 z380m

  1. JensenInterceptor

    Навлака или покривка за заштита од отсјај на таблет Асус Зенпад 8?

    Имам таблет Асус Зенпад 8 инча, најверојатно модел z380m. Супер е за читање, само проблемот е што екранот е мазен и дава отсјај на позадинско светло кога читаш. Барав во нашиве мобилари, ама немаат покривка за заштита од отсјај. Има нешто на Амазон ама не знам дали е тоа тоа и колку е добро...
На врв Дно