Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

asus t100ta

  1. bambusx2

    Asus T100TA Transformer - Сервис - резервни делови

    Здраво, дали на некој му се наоѓа AsusT100TA што не го користи или дали знае од каде може да ги најдам следниве делови: https://www.asusparts.eu/en/asus-14004-01910000 И од оваа страна другиот дел. Или дајте ми контакт од некој кој мислете дека би можел да го фиксне. Лаптопот функционира...
На врв Дно