Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

asus rog strix rx 5700 xt

  1. ASUS ROG STRIX RX 5700 XT

    ASUS ROG STRIX RX 5700 XT

    Поради апгрејд на графичката картица,се продава графичката карта од насловот/ASUS ROG STRIX RX 5700 XT/купена е од член од форумов пред неколку месеци,без гаранција.Сменета паста кај гојдо/Arctic MX-6/.
На врв Дно