Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

asus rog b450

  1. Нема Слика

    Се продава следниов хардвер со и без гаранција

    1. MB Asus ROG B450-f Gaming 2 (Гаранција до 2025 ноември месец) + ryzen 5 5600 (штотуку истечена гаранција, користен 1 година) + Cooler Deepcool gammaxx gte v2 white (Користен неполна година) + RAM GSkill Ripjaws 2x8 3200mhz cl16(16 16 16 36) + SSD Kioxia NVMe 256gb Цена: 15.000ден. 2...
На врв Дно