• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

asus k53e

  1. Multipass

    Продадено Половни лаптопи

    Продавам половни лаптопи: 1. ASUS K53E бела верзија со Intel Pentium B450, 4GB DDR3 RAM и 500GB HDD. Исправен и без физички оштетувања. Расипана батерија и кабелот за полначот зафркава. 5000 денари. 2. ASUS K53U со AMD APU C-50, 2GB DDR3 RAM и без HDD. Исправен со неколку физички оштетувања...
На врв Дно