• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

asus k50

  1. zirkach

    Asus k50IJ procenka

    здраво ми треба проценка цена колку би вредел лаптопов: asus k50ij (2010 год) cpu t3000 2гб рам, 250гб hdd графичка Intel GMA X4500M без батерија
На врв Дно