Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

asus f15

 1. LAPTOP ASUS TUF Dash F15 (FX516PM верзија )

  LAPTOP ASUS TUF Dash F15 (FX516PM верзија )

  Поздрав, Ми треба проценка за овој лаптоп Значи се работи за искрено МНОГУ малце користен лаптоп, дури и сам незнам зошто поранои не сум го продал, оти само ми стои и губи вредност haha.. Искрено комплетно дали има или нема месец дена работено со него, гаранција сигурно помината оти искрено...
На врв Дно