• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

aspire

  1. -Ata-

    Продадено Продавам лаптоп Acer Aspire E5-571G

    Продавам лаптоп модел Acer Aspire E5-571G CPU: i5 4210u GPU: Intel/Nvidia 840M 2GB RAM: 8GB HDD: WD 1 TB CD-ROM SCREEN: 1366X768 батерија оригинална цена 260 е
На врв Дно