Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

asp net

  1. Miki98

    Курс онлајн Visual Studio

    Здраво ит другари има ли некој курс онлајн што не се плаќа,да се научи за visual studio,mvc,asp.net и врзување на направени програми со asp.net? благодарам однапред
На врв Дно