• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

асасинс крид

  1. NecrotoX

    Assassin's Creed Origins

    Генерално ми е здосадено од Assassin's Creed игрите, но сепак оваа би ја играл поради ова во видеово: Навистина прекрасен свет. Инаку Origins e десетто продолжение во серијалот и како што кажува и името не' враќа на почетоците на конфликтот помеѓу асасините и темпларите (односно во играва...
На врв Дно