• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

armada

  1. Zabegann

    Проценка БАШ Vintage Compaq Laptop

    Долго време се мислам и решив да побарам проценка на Vintage лаптоп од Compaq. Лаптопот е во исправна и функционална состојба нормално батеријата не држи доаѓа со оргинален полнач и од сликите може да се види дека нема оштетувања на куќиштето. Спецификациите ги имате на слика точниот модел е...
На врв Дно