Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

арктик

  1. Продавам - Accelero Xtreme IV

    Продавам - Accelero Xtreme IV

    Продавам одлично зачуван користен кулер за графичка, без знаци на користење. Беше во план да се користи со Titan X, но графичката се продаде без никогаш на неа да биде инсталиран кулерот. Повеќе информации тука Цена 65 евра. Не е фиксна. Праќам по Карго на сопствен трошок.
На врв Дно