Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

argb

 1. Нема Слика

  Lian Li Strimer Plus V2 triple 8 pin

  Продавам екстензионен кабел за графичка картичка - Lian Li Strimer Plus V2 triple 8 pin. Кабелот е во одлична состојба и функционира без најмал проблем, доаѓа во оригинално пакување - единствено не можам да ги најдам проѕирните пластични чешлиња кои доаѓаат со него. Останатите работи од кутијата...
 2. Нема Слика

  CoolerMaster SICKLEFLOW 120 ARGB White

  Користен 3,4 месеци, состојба фабричка.
 3. Нема Слика

  Gaming PC

  ryzen 7 3700x cpu cooler deepcool 400 red (smenet kulerot so podobar od coolermaster (aRGB) MSI b450 tomahawk max so garancija!! ASUS DUAL RX580 4GB adata 2x8gb (16 Gb vkupno) RAM 4100mhz samsung B-die!!!! novi nekoristeni so garancija!!! 512GB NVME SSD transcend 1tb SSHD (meshavina od SSD i od...
На врв Дно