• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

arenaofvalor

  1. DaVoRkNe

    Arena of Valor

    Здраво дечки неможев да најдам тема,игри на мобилен телефон(ако има префрлете ја целава тема),па решив да отворам тема за играва.Дали некој од форумов ја игра? Arena of Valor
На врв Дно