• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

applications

 1. Глупав

  NFC Writer

  Барам инфо за квалитетна NFC апликација... Нешто прабарував ама не ми фатија око тие неколку што ги гледав... Колку опфаќа повеќе сетинзи на телефонот толку подобро... Ако има некој искуство нека сподели...
 2. JensenInterceptor

  Дали работи наплата на апликации на Гугл Плеј за МК?

  Последен пат кога гледав не можеше да ја наплатите вашата апликација на Гугл Плеј односно мора да биде бесплатна. Дали нешто сменето за Македонија? Или важат истите правила како за ПејПал, само праќаш ама не може да примиш пари на банкарска сметка?
На врв Дно