• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

апла

  1. Војвода

    Продадено Ipad Air 2 64gb + Cellular

    Таблетот е добро сочуван, доаѓа со оригинална Tucano angolo folio футрола. Нема полнач, го полнев со полначот од s7 edge, односно со полнач со спецификации од 10w ( 2А/5v), и се си е како што треба со батеријата, односно си ги држи пропишаните 10 часа SOT, па и повеќе во зависност од...
На врв Дно