Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ап клиент

  1. BlackOuttheWoRlD

    Избор на Микротик

    Здраво може совет,сум на план сум да земам еден микротик од бугарија. еве вакво сакам 2.4гхз да биде со повеќе дби,ќе се користи за слиент и ап. Ќе се користи за камери и нет. (900-1км).
На врв Дно