• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

aourus

  1. Multipass

    Gigabyte Z390 AORUS ELITE

    Продавам матична плоча Gigabyte Z390 AORUS ELITE. Купена е во Анхоч, користена е 6 месеци со преостаната гаранција од 30 месеци. Со неа се зачувани сите додатоци со кои доаѓа, како и самата кутија. Ја продавам бидејќи ми е досадно и сакам нов систем да склопувам. :) Цена: 9.500 денари.
На врв Дно