• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

аос

  1. spiritBreaker

    Предлог за избор на монитор

    Здраво дечки, планирам да се подновам со еден од овие три монитори: 1. MON AOC LED 27" E2775SJ 2. MON AOC LED 27" G2778VQ 3. MON AOC LED 27" I2781FH мониторот се зема за гејминг претежно, но на него ќе се работи и аудио продукција, виртуелки итн. кој би бил најдобар од овие три монитори, и...
На врв Дно