• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

aoc24g2

  1. KjEBE

    AOC 24G2 монитор во Македонија?

    Здраво дечки отварам една тема со цел како би си помогнал на себе а се надевам би ги интересирало и другите. Ме интерсира дали некој од вас би знаел да ми каже каде и дали воопшто го има во Македонија AOC 24G2 мониторов со IPS 144hz панел? Јас колку што успеав излистав низ сите сајтови на...
На врв Дно