Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

aoc

 1. AOC CQ27G2U 2K 144Hz

  AOC CQ27G2U 2K 144Hz

  Оди на продажба мониторот, бидејќи сакам да се подновам или со поголем или со IPS екран. Купен на Април 2021, гаранција има преостанато уште година и пол некаде. (3 години гаранција) Состојба: 10/10. Комплет кутија и се што дојде со него. Може проба на лице место или по карго со претходно...
 2. KjEBE

  AOC 24G2 монитор во Македонија?

  Здраво дечки отварам една тема со цел како би си помогнал на себе а се надевам би ги интересирало и другите. Ме интерсира дали некој од вас би знаел да ми каже каде и дали воопшто го има во Македонија AOC 24G2 мониторов со IPS 144hz панел? Јас колку што успеав излистав низ сите сајтови на...
На врв Дно