• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

antivirus plus

 1. Roxas

  Sophos Cyberoam firewall configartion

  Nekoj iskustvo da spodeli so firewall-ot na cyberoam. Da receme deka e vakvo scenarioto: Firma X ima sediste vo Skopje i koristi VPN od operator Y. Taa firma X ima preku 10 filijali vo drzavata, koi isto taka koristat VPN za pristap do bilo kakvi podatoci potrebni za rabota. Gateway vo...
 2. uradi_sam

  Уште 20 часа бесплатен McAfee AntiVirus Plus (100% Discount)

  Како што некој пред ова објави за Аваст, сеа има за McAfee Antivirus Plus (100% Discount) на следниот линкови: http://www.windowsdeal.com/w/mcafee-antivirus-plus-discount-coupon-code/ http://www.windowsdeal.com/ (Се извинувам ако темава не е за овде, или е лошо средена, ама брзината ми беше...
На врв Дно