• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

антек

  1. StefAngel

    Продавам Antec VP 700

    Продавам 1х антек vp 700 гаранција од TDK компјутери уште 1.5 година. Цена 50еу.
На врв Дно