• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

antec

  1. AlexM

    Продадено Компјутерско напојување Antec VP500PC

    Ми треба проценка на наведеното напојување, имам "отприлика" цена, но ме интересира мислење. Напојувањето е во перфектна состојба, беше користено на конфигурација со Celeron 1820 и граф: r9 270x, така да не е максимално оптеретувано. Исто ако има заинтересиран нека понуди цена. Antec VP500PC
На врв Дно