Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

antec p50

  1. gaming PC

    gaming PC

    Ryzen 3 1200 Gigabyte 450M H Asus Gtx1070 8gb turbo Opcija so XFX RX580 8gb -2000mkd RAM 2x4gb Napojuvanje SFX 450w fractal design izvadeno od node 404 +adapter atxto sfx Adata 250gb nvme novo, nekoristeno so garancija (40casa nekade, najverojatno gi broi i vo stand by) samo instaliran win10 i...
На врв Дно