Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

anime

  1. Trilyx

    Anime

    Кој глеа аниме? Ама онака као сериозно да гледа. Не мислам као Naruto, DBZ, Bleach, Pokemon и такви некои класики што и Гоце Делчев ги знае. Некој што има изглеано бар преку 100. Сакам да прашам кој ви е омилен жанр и на некој начин да проверам што е најмногу застапено у државава.
На врв Дно