• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

androidgame

  1. Three Cats Games

    Мои игри

    Здраво дечки, Ја отворив темата со цел да Ви ги претставам моите мобилни игри. Изработени се комплетно од мене, код и графика. Моментално се објавени на Google Play за Android, а во иднина најверојатно ќе одат и на Apple Store за iOS. Еве линкови и кратко за нив: Mathstones - поголема...
На врв Дно