Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

android tv box

 1. H20 Android TV Box - ANDROID 10 | 2GB/8GB

  H20 Android TV Box - ANDROID 10 | 2GB/8GB

  ️Направете го вашиот обичен телевизор SMART и ANDROID со само еден уред! Без разлика дали имате стар или нов телевизор со овој Android TV Box на вашиот телевизор ќе можете да користите: - Youtube TV - Гледање ТВ канали преку две апликации - Гледање филмови и серии со превод преку една...
 2. Xiaomi Android TV Stick 4K

  Xiaomi Android TV Stick 4K

  Неотворен, нема гаранција ( од мене 3 месеци ), купен за моите али во меѓувреме си купија андроид тв па не им треба.
 3. JensenInterceptor

  МК канали на Андроид Тв Бокс?

  Инсталирав она WebMax TV апликацијата за Андроид на Те Мобил, ама само сив екран покажува. Дали знаете некоја друга апликација за Андроид на која ќе можам да гледам МК канали? Или може да се гледаат само на обична антена?
На врв Дно