• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

android app

  1. Avid

    ES File Explorer безбедносни пропусти

    Неколку експерти за безбедност пронајдоа безбедносни пропусти во ES File Explorer, апликација што има 100 милиони симнувања на Play Store. Едниот пропуст дозволува напаѓач што е поврзан на истата мрежа со вас да ви влезе во телефонот и да си инсталира апликации, да види информации итн. Другиот...
На врв Дно