• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

#android

  1. A

    Рецензија My Fitness Trainer

    Здраво на сите :) Сакам да ви ја претствам мојата апликација My Fitness Trainer. Апликацијата е прирачник за вежбање содржи околу 50 вежби со опис и со слика, сите вежби се поделени по мускулни групи. Апликацијата содржи календар за секој ден во неделата поделен во две групи, датабаза за запис...
На врв Дно