Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

an apple a day keeps the doctor away

  1. iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black A2894

    iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black A2894

    Здраво на сите! Како што кажува самиот наслов, продавам еден од најдобрите телефони на денешницата, подобар од него е само 15 Про Макс и тоа само затоа што има двојно повеќе меморија, иначе се друго е исто! Значи телефонот е купен и користен без прекин една година од страна на мојата драга...
На врв Дно