Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

amplifier

 1. Нема Слика

  Topping L30 засиливач за слушалки

  Поради замена, се продава пред-појачало/појачало за слушалки Topping L30 (заменета единица, со сериски со среден проблемот со заземјувањето) сребрена боја. https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/topping-l30-headphone-amplifier-review.15226/ Без никакви козметички...
 2. Нема Слика

  Појачало Technics SU-V660 и тјунер Technics ST-600

  Потребна е проценка, фала многу :D Добиени на подарок пред некоја година бидејќи им седеа и фаќаа прашина, за на крај и кај мене да седат и фаќаат прашина. Буквално се расипа од седење и однесено е на сервис кај Боро кај Католичка, сега работи супер. Немаат видливи траги на користење. Го...
 3. SaleSk

  Рецензија Marshall Acton II Bluetooth

  Многу често кога разговараме за музика, свирки, аудио опрема и кога ке се спомне англискиот бренд "Маршал" не асоцира на нешто моќно и сериозно. Сите познавачи на аудио опрема многу добро знаат кој е еден од најдобрите лидери во аудио индустријата, посебно кога станува збор за професионална...
 4. optimusdarko

  Препорака за звучници.

  Е вака, ми дојде при рака Denon AVR-1801 од другарче, сакам да го сместам во соба голема некои 12квадрата, па ми треба помош околу звучките, да биде таман за собчето, би сакал да биде нешто 5.1 и да биде претежно за филмчиња сетап, помалце ќе се слуша музика. Препорака од вас ? Прајз рејнџ да...
На врв Дно