Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

amongus

  1. Snow :)

    Among Us

    Among Us е multiplayer игричка излезена во 2018, но во скоро време стана една од најиграните и најстриманите игри во моментов. Играта се состои од играчи(макс 10) кои имаат различни задачи(tasks) кои треба да ги прават низ мапата, но помеѓу тие 10 играчи има 1 до 3 “измамници“(или imposters)...
На врв Дно