• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

amd radeon hd 7700 xfx 1gb

  1. temelk4

    Продавам AMD Radeon HD 7700 xfx 1gb

    Се продава графичка, AMD Radeon HD 7700 xfx 1gb, перфектна состојба. Користена за GTA5, CS GO, Fortnite и други игри. 3000денари. Контакт тел 071 558 964
На врв Дно