• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

amd radeon 7750 2gb

  1. F

    Продавам i7 3770

    Продавам компјутер кој моментално работи (поракава ја пишувам од него) и се состои од: CPU i7 3770 MB Gigabyte Z77P-D3 RAM Patriot DDR3 1866 32 Gb (8Gb x 4) GPU AMD Radeon 7750 2Gb цена 15.000 денари. Забелешка: цената е фиксна, не продавам во делови, соберете се неколкумина и откупете ја...
На врв Дно