• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

@amd

  1. borcep

    Графичка Asus RX580-O8G

    Продавам графичка ASUS RX580-O8G купена од Сетек пред 15 дена. 3 години гаранција, кратко време играна во конфигурација. Цена 20500ден, повеќе информации и телефон во ПП.
На врв Дно