Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

amazon fire hd

  1. Неотпакуван Amazon Fire HD 8 12th Gen

    Неотпакуван Amazon Fire HD 8 12th Gen

    Продавам неотпакуван Amazon Fire HD 8 12th Gen. Моделот е со 32GB storage. Купен од Amazon Германија. Супер таблет за секојдневна употреба како читање книги, гледање видеа, игрички. Како ефтин таблет супер е за деца. Таблетот иди со кабелче и полнач. Го продавам поради направена грешка при...
На врв Дно