Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

аm4

  1. Costigan_Jr

    Продавам Corsair Hydro Series™ H105 (+ AM4 )

    Продавам водено ладење во одлична состојба. Комплет со целосното паковање и сите пропратни додатоци + АМ4 адаптер (купен дополнително). Воденото ладење е користено на рачно подесен број на вртежи на пумпа (преку BIOS) да не надминува 50% од брзината која може да ја достигне ( што директно...
На врв Дно