• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

am3

 1. DarthJe5us

  Asus Crosshair 3

  Се продава матичнава. Доаѓа со кутија. Користена е со неоверклокнат phenom 965. Цената е 2000 денари.
 2. rippermkd

  AM3 procesor

  ponudete AM3 procesor i RAM (opcionalno, zavisi od cena) preferiram phenom II x4 ili X6 ama neka ima i nekoja ponuda od athlon x3,x4
На врв Дно