Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

alpine green

  1. Најубавиот iPhone 13 Pro Max 128GB Alpine Green

    Најубавиот iPhone 13 Pro Max 128GB Alpine Green

    Здраво, здраво! Повторно јас, вашиот омилен дилер (но не и шанер) на високо-квалитетна роба ;) Овојпат на репертоарот имам еден прекрасен, екстремно сочуван, буквално без никаква грепка и/или точка на ниеден сегмент од самиот уред. Battery Health e 100%, ако не се лажам набавен е преку А1...
На врв Дно