• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

алибаба

  1. Ron0n

    Алибаба дилери на лаптопи

    Прво извинете ако ја отварам темава на погрешно место, некако најблиску ми се виде во делот за ИТ продавници (иако не е мкд). Начелно, сосема случајно на промо маил од алибаба имаше лаптопи од овој калибар: Original Msi Gt83vr Titan 18.4" Gtx 1080 Sli Gaming Laptop + Mech. Keys...
На врв Дно