• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

alfaromeo

  1. Глупав

    Software за дијагностика кај Alfa Romeo

    Како што гласи темата се бара некоја понова верзија која не crush-ува... клуч, оправено преку XP
На врв Дно